Coach Katowice

Centrum Szkoleniowo Coachingowe w Katowicach to wyjątkowe miejsce, gdzie w skuteczny sposób rozwiniesz swoje umiejętności i przekonasz się, że życie w zgodzie z własnymi wartościami jest możliwe do zrealizowania. Jako coach pomogę rozwiązać Twoje problemy, jednocześnie służąc wsparciem w osiągnięciu wytyczonego celu. Każda sesja dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb, a dotyczyć będzie wyłącznie Twoich marzeń, celów, wymagań. Spotkania w Katowicach odbywają się według ustalonego wcześniej czasu oraz miejsca. Jeżeli nie jesteś zdecydowany/-a czy na pewno chcesz podjąć ze mą współpracę zmierzającą do pracy nad swoim rozwojem zachęcam do umówienia się na bezpłatne, 30 minutowe spotkanie po którym podejmiesz właściwą da siebie decyzję.

Bezsprzecznie praca ludźmi stanowi moją ogromną pasję, której poświęcam maksimum energii, a kontakty z innymi dostarczają mi ogromnej przyjemności. Będąc certyfikowanym coachem pomagam prowadzić lepsze życie, w którym na nowo odkryjesz chęć do działania i motywację do kształtowania tego, co będzie najlepsze, aby przezwyciężać kryzysy i cieszyć się z tego, co uda się zdobywać. Podczas pracy kieruję się zasadami etycznymi ICF. Pomoc ze strony coacha z Katowic skierowana do każdego kto pragnie: odnieść swoją efektywność w pracy, poprawić relacje w rodzinie lub w firmie, zwiększyć poczucie własnej wartości, zdobyć umiejętności zarządzania finansami, poradzić sobie z ważną zmianą w życiu, lepiej radzić sobie w relacjach z innymi ludźmi, stać się osobą dobrze zarządzającą swoim czasem, odnaleźć radość i spokój wewnętrzny, spełnić się w wymarzonej pracy , podjąć wyzwania których się obawiasz. Ale to nie wszystko, kiedy uważasz, że nastał już czas, żeby dokonać zmiany w Twoim życiu nie zwlekaj i  zarezerwuj dogodny dla siebie termin wizyty u coacha w Katowicach. Niezbędne dana kontaktowe zamieściłam na stronie serwisu, zapraszam!

Warto zobaczyć:

Life coaching Katowice - pomożemy Ci zadbać o właściwy rozwój osobisty, przekonasz się, że nawet najbardziej ambitne cele jakie sobie stawiasz można zrealizować.

Coaching rodzinny Katowice - jeśli chcesz polepszyć jakość komunikacji w swojej rodzinie to jest to usługa idealna dla Ciebie i dla Twoich bliskich.