Coaching Indywidualny

            Chciałbyś przekonać się jak wiele korzyści dla twojego rozwoju dostarczy life coaching? Nie zwlekaj już dłużej i zarezerwuj dla siebie dogodny termin spotkania. Zachęcam do umówienia się na sesje w Katowicach lub w miastach sąsiadujących. Jako certyfikowany coach pomogę przekonać ciebie o tym, że to co dotychczas wydawało się niedostępne jest jak najbardziej możliwe do osiągnięcia.

             Twoje życie może stać się znacznie lepsze, a kryzysy skutecznie wyeliminowane. Pragniesz naprawić i na nowo odbudować relacje z bliskimi? A może zastanawiasz się jak prawidłowo zarządzać czasem? Decydując się na life coaching w Katowicach i okolicach  wyzwolisz swój potencjał i zdobędziesz to, o czym zawsze marzyłeś, a wahałeś się działać w tym kierunku.

To proces opierający się na serii rozmów, które pomagają klientowi osiągnąć nadzwyczajne rezultaty w życiu osobistym. Jest sposobem odkrywania potencjału klienta i przekraczania barier dzięki partnerskiej relacji między coachem a klientem.

Partnerska relacja z coachem sprawia, że klient staje twarzą w twarz ze sobą samym, z tym czego pragnie czy potrzebuje. Coach nie daje rad ani gotowych rozwiązań, ale do nich prowadzi.

             Motywacja do zmiany to jedno z wielu zadań jakie postawi przed Tobą life coaching. Każda sesja jest prowadzona z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, a czas jaki powinieneś poświęcić na spotkanie ze mną zwykle waha się w przedziale 60-90 minut. Praca z ludźmi to już od wielu lat moja wielka pasja, której poświęcam spore zasoby energii, zaangażowania i radości. Moi klienci to osoby, które mają na mnie pozytywny wpływ na tyle, że wciąż mam ochotę i okazję wzbogacać się o nowe doświadczenia. W trakcie sesji kieruję się zasadami etycznymi IFC, dlatego też możesz być pewien wysokiej jakości świadczonych usług. Koszty za spotkania w ramach life coaching w Katowicach są indywidualnie ustalane.

            Tak jak Ty, ja również jestem otwarta na nowe wyzwania i chętnie pomogę rozwiązać problemy i pokazać, że realizowanie celów związane jest z nieustannym rozwojem. Zapraszam do odwiedzenia strony mojego serwisu na której prezentowana jest oferta coachingowa (m. in. coaching indywidualny, life coaching, coaching biznesowy) oraz szkoleniowa.