Coaching Rodzicielski

Coaching rodzinny kompleksowo koncentruje się na polepszeniu życia rodzinnego, poprawę relacji partnerskich, relacji z dzieckiem.

Jeżeli zależy Ci na uzdrowieniu Twojej rodziny i pragniesz znacząco poprawić swoje dotychczasowe kontakty z dziećmi, partnerem.

Pragniesz świadomie budować dobre stosunki w swoje rodzinie i nie dopuszczać do pogłębiania kryzysów?

Gdy czujesz że relacje w Twojej rodzinie nie są wystarczająco bliskie, gdy nie umiesz rozmawiać z bliskimi Ci osobami, gdy każda rozmowa kończy się kłótnią i brakiem porozumienia nie możesz pozostać wobec tego obojętny. Skutecznie pomagam pozbyć się problemów służąc swoim wsparciem, doświadczeniem, wiedzą oraz zaangażowaniem. Zapraszam do odwiedzenia strony serwisu na której przygotowałam nie tylko informacje o mnie, ale i referencje, które ufam, że zachęcą do kontaktu ze mną.

Przekonaj się jak wiele pozytywnej energii może dostarczyć coaching rodzinny. Zachęcam do umówienia się na sesje w ramach coachingu rodzinnego w Katowicach. Jestem przekonana, że coaching rodzinny to będzie bardzo dobra decyzja z Twojej strony.

Coaching skierowany jest do rodziców, którzy chcą świadomie budować relacji z dzieckiem oraz nauczyć się jak być dla dziecka wsparciem i przyjacielem i przy jednoczesnym byciu rodzicem.

Coaching rodzinny kierowany jest również do:

  • par

  • matek niemowląt i małych dzieci

  • rodziców dzieci niepełnosprawnych i chorych

  • kobiety w ciąży, czyli coaching prenatalny

  • pary starające się o dziecko

  • gdy czujesz że relacje w Twojej rodzinie nie są wystarczająco bliskie

  • gdy nie umiesz rozmawiać z bliskimi Ci osobami

  • gdy każda rozmowa kończy się kłótnią i brakiem porozumienia

 
Popraw relacje w swojej rodzinie, ze swoim partnerem i dziećmi!

W naszym Centrum Szkoleniowo- Coachingowym każdą sesję dopasowujemy bezpośrednio do Twoich potrzeb.

Zanim jednak będziesz zdecydowany na współpracę ze mną w ramach własnego rozwoju i coachingu rodzinnego zachęcam na umówienie się na pierwsze, bezpłatne trwające około 30 minut spotkanie. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak istotnym kryterium jest komfort, dlatego też decydując się na coaching rodzinny wspólnie ustalimy miejsce, znajdujące się na terenie Katowic lub okolic oraz czas sesji. Tym samym chciałabym wspomnieć, ze sesja może odbywać się przez wykorzystanie skype a.