Life coaching Katowice

Chciałbyś przekonać się jak wiele korzyści dla twojego rozwoju dostarczy life coaching? Nie zwlekaj już dłużej i zarezerwuj dla siebie dogodny termin spotkania. Jako certyfikowany coach pomogę przekonać ciebie o tym, że to co dotychczas wydawało się niedostępne jest jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Twoje życie może stać się znacznie lepsze, a kryzysy skutecznie wyeliminowane. Pragniesz naprawić i na nowo odbudować relacje z bliskimi? A może zastanawiasz się jak prawidłowo zarządzać czasem?

Decydując się na life coaching na terenie Katowic wyzwolisz swój potencjał i zdobędziesz to, o czym zawsze marzyłeś, a wahałeś się działać w tym kierunku. Motywacja do zmiany to jedno z wielu zadań jakie postawi przed Tobą wykwalifikowany coach. Każda sesja jest prowadzona z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, a czas jaki powinieneś poświęcić na spotkanie ze mną zwykle waha się w przedziale 60-90 minut. Praca z ludźmi to już od wielu lat moja wielka pasja, której poświęcam spore zasoby energii, zaangażowania i radości. Moi klienci to osoby, które mają na mnie pozytywny wpływ na tyle, że wciąż mam ochotę i okazję wzbogacać się o nowe doświadczenia. Kieruję się zasadami etycznymi IFC, dlatego też możesz być pewien wysokiej jakości świadczonych usług. Koszty za spotkania w ramach life coachingu w Katowicach są indywidualnie ustalane. Tak jak Ty, ja również jestem otwarta na nowe wyzwania i chętnie pomogę rozwinąć problemy i pokazać, że realizowanie celów związane jest z nieustannym rozwojem. Zapraszam do odwiedzenia strony mojego serwisu na której prezentowana jest oferta coachingowa (m. in. coaching indywidualny, life coaching, coaching biznesowy) oraz szkoleniowa.

Warto zobaczyć:

Coaching rodzinny Katowice - jeśli chcesz polepszyć jakość komunikacji w swojej rodzinie to jest to usługa idealna dla Ciebie i dla Twoich bliskich.