O Mnie

 

Trener, coach, socjolog, pedagog. Posiadam międzynarodowy certyfikat ICI (International Coaching Intitut , Ukończyłam szkołę trenerów LAB (Laboratoria Arkanów Biznesu).
Specjalizuję się w sesjach coachigowych z klientem indywidualnym i biznesowym.

Od ponad 9 lat prowadzę szkolenia miękkie i rozwojowe.

Bezsprzecznie praca ludźmi stanowi moją ogromną pasję, której poświęcam maksimum energii, a kontakty z innymi dostarczają mi ogromnej przyjemności.

Ja jako coach…

Odkąd odkryłam czym jest coaching i jak jego filozofia jest spójna ze mną nie mogę wyobrazić sobie niczego innego czym mogłabym się zajmować. Będąc certyfikowanym coachem pomagam Ci osiągnąć lepsze życie, w którym na nowo odkryjesz chęć do działania i motywację do kształtowania tego, co będzie najlepsze, aby przezwyciężać kryzysy i cieszyć się z tego, co uda się zdobywać. Jako coach pomogę rozwiązać Twoje problemy, jednocześnie służąc wsparciem w osiągnięciu wytyczonego celu. Podczas pracy kieruję się zasadami etycznymi ICF. Każda sesja dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb, a dotyczyć będzie wyłącznie Twoich marzeń, celów, wymagań. Spotkania odbywają się według ustalonego wcześniej czasu oraz miejsca. Swoją działalność prowadzę głównie w Katowicach ale i w miastach przyległych.

Ja jako trener…

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi ugruntowane wiedzą merytoryczną. Każde szkolenie projektuję indywidualnie dopasowując je do potrzeb klienta. Jako trener podczas swoich szkoleń staram się by uczestnicy brali w nich czynny udział – zapewniając dużo ćwiczeń, wchodząc w relacje z uczestnikami. Staram się stworzyć proces permanentnej nauki – co to znaczy? Dla mnie to oznacza, że podczas szkolenia dostajesz wiedzę, masz okazję przećwiczyć różne tematy, po czym przenieść swoje doświadczenie do swojego życia, otoczenia i sytuacji z jakim masz do czynienia w codziennym życiu. Ofertę moich szkoleń znajdziesz w zakładce – warsztaty.Ofertę szkoleń zamkniętych przygotowujemy indywidualnie dopasowując do potrzeb klienta.

Wierzę, że każdy z moich klientów byłych, obecnych czy przyszłych jest jak motyl a ja dzięki swojej pracy pomagam wydobyć ich piękno i rozwinąć skrzydła.

Centrum Szkoleniowo Coachingowe w Katowicach to wyjątkowe miejsce, gdzie w skuteczny sposób rozwiniesz swoje umiejętności i przekonasz się, że życie w zgodzie z własnymi wartościami jest możliwe do zrealizowania.

Więc jeśli uważasz, że nastał już czas, żeby dokonać zmiany w Twoim życiu nie zwlekaj i  zarezerwuj dogodny dla siebie termin wizyty. Niezbędne dana kontaktowe zamieściłam na stronie serwisu, zapraszam!

Spotkajmy się!